Podparcie lędźwiowe w fotelach w RS-ie czy to wogule działa?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Marek Tempe
    Drive
    • 2005
    • 76

    Podparcie lędźwiowe w fotelach w RS-ie czy to wogule działa?

    Zamieszczone przez leszekmw
    9,7 litra z ostatnich 1700km . ostatnie 1300 po mieście . w sporym codziennym korku . długość odcinka przejeżdżanej jednorazowo trasy to ok 3km
    No to wyglada ze mialem racje obstawiajac, ze mi ten silnik z DSG bedzie palil 11. :diabelski_usmiech
  • EŁ
    L&K
    • 2004
    • 1168
    • Octavia III (5E3)
    • BJB 1.9 TDI PD 105 KM
    • CUPA 2.0 TDI CR RS 184 KM

    #2
    Podparcie lędźwiowe w fotelach w RS-ie czy to wogule działa?

    W O1 miałem fotele z tą regulacją i jak sie kreciło tym górnym pokretłem to zawsze było czuć i to bardzo jak podparcie sie wysuwa lub chowa, natomiast teraz w O2 RS FL jak kręcę tym pokrętłem nie czuje praktycznie nic ( i na fotelu kierowcy jak i pasażera)
    Czy może byc tak ze tej funkcji poprostu te fotele nie mają a pokretło jest?
    Czy poprostu ta regulacja ledźwiowa teraz w tych nowych tak słabo działa?

    Komentarz

    • beaviso
      Elegance
      • 2010
      • 767
      • Octavia II (1Z3)
      • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

      #3
      Mam O2 Ambiente przedliftową i u mnie efekt jest także co najwyżej mizerny - sporo kręcenia, a mało zmian w wyprofilowaniu odcinka lędźwiowego. W obu fotelach. W moim drugim samochodzie (innej marki) regulacja ma zdecydowanie bardziej odczuwalny zakres.
      666 4U

      Komentarz

      • EŁ
        L&K
        • 2004
        • 1168
        • Octavia III (5E3)
        • BJB 1.9 TDI PD 105 KM
        • CUPA 2.0 TDI CR RS 184 KM

        #4
        ale tutaj nie czuć totalnie nic......myslałem że może tylko ja nie czuje....posadziłem kumpla tez nic nie czuł .......żona też nic nie czuje :hmm

        Komentarz

        • Nexus6
          RS
          S_OCP Member
          • 2004
          • 4847
          • Volkswagen

          #5
          , w preFL było/jest podobnie - dlatego wymieniłem gąbki na te z Leona FR (bez regulacji, za to z wyraźnym wyprofilowaniem).
          With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

          Komentarz

          Pracuję...